Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Emekli Uzman Çavuş Beylik Silahı ile Ailesini Katletti!

Kocaeli’nin Gölcük ilçesi'nde aile katliamı yaşandı. Emekli Uzman çavuş oğlunu ve kızını apartman önünde, yukarıya çıkarak polise ihbar veren eşini de o esnada kurşun yağmuruna tuttu.

Emekli Uzman Çavuş Beylik Silahı ile Ailesini Katletti!

Kocaeli’nin Gölcük ilçesi'nde aile katliamı yaşandı.

Emekli Uzman çavuş oğlunu ve kızını apartman önünde, yukarıya çıkarak polise ihbar veren eşini de o esnada kurşun yağmuruna tuttu.

UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLMİŞTİ

Elde edilen bilgilere göre eşiyle boşanma aşmasındaki uzman çavuşa iki yıl önce uzaklaştırma kararı verildiği öğrenildi. Nevzat Acar'ın, Zonguldak’tan dün 19.30 sırlarında ailesinin yaşadığı Gölcük ilçesi Donanma Mahallesi 4’üncü Sokak’taki apartmana geldi. Ve apartmanın girişinde oğlu Oğuz Can ve kızı Nur Seda Acar ile tartışmaya başladığı öğrenildi. Anne Züleyha Acar, daireye çıkarak polise, ‘eşinin kendisini ve çocuklarını öldüreceğini’ ihbar vermesi üzerine  Nevzat Acar yukarıya çıkmasına engel olmaya çalışan oğlu ve kızını tabancasını çıkartarak vurdu. Ardından  apartmandan çıkarken çevreye ateş etmeye devam eden Nevzat Acar, eşini de polisle konuştuğu esnada beylik silahıyla bir kez daha ateş ederek öldürdü. 

SON MERMİYİ KENDİSİNE SIKTI

Daha sonra apartmanın girişine inen Nevzat Acar yerde yatan kızı ve oğlunu görünce  tabancayı kafasına doğrultup ateşleyerek intihar etti. Sağlık ekiplerince oğul Oğuz Can Acar’ın olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edilirken, Nevzat ve eşi Züleyha Acar hastanede hayatını kaybetti. Ağır yaralanan  Kocaeli Şehir Hastanesinr kaldırılam Nur Seda Acar’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

ANNE OĞLUN TOPRAĞA VERİLECEĞİ YER  BELLİ DEĞİL

Züleyha ve oğlu Oğuz Can Acar'ın cenazelerinin adli tıpta ki işlemlerine devam edildiği, tamamlanacak işlemleri sonrası ailelerine teslim edileceği öğrenildi. Anne ve oğlu'nun cenazelerinin nerde toprağa verileceği ise henüz öğrenilemedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *