Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Eczaneler Arefe Günü 13.00’e Kadar Açık

İlimizdeki eczaneler Kurban Bayramı arefesinde saat 13. 002e kadar açık olacak. Kocaeli Eczacı Odası, Kurban Bayramı öncesi, eczanelerin saatinde değişikliğe gittiğini duyurdu. Buna göre eczaneler, arefe günü saat 08. 30’da açılıp 13.

Eczaneler Arefe Günü 13.00’e Kadar Açık

İlimizdeki eczaneler Kurban Bayramı arefesinde saat 13.002e kadar açık olacak.

Kocaeli Eczacı Odası, Kurban Bayramı öncesi, eczanelerin saatinde değişikliğe gittiğini duyurdu. Buna göre eczaneler, arefe günü saat 08.30’da açılıp 13.00’e kadar açık kalacak. Bu saatten itibaren ise nöbetçi eczaneler hizmet verecek.

AÇIKLAMA GELDİ

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun kararları doğrultusunda; Kocaeli sınırları içerisinde faaliyet gösteren tüm eczanelerimizin arife günü çalışma saatlerinde değişikliğe gidilmiştir. Eczanelerimiz, arife günü sabah saat 08.30’da açılarak saat 13.00’da kapanacak, bu saat itibari ile nöbetçi eczanelerimiz hizmet vermeye devam edeceklerdir. Hastalarımızın mağduriyet yaşamaması adına saat 13.00’e kadar ilaç ihtiyaçlarını karşılamaları faydalı olacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *