Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

EBS 2 Nolu Şube Prof. Dr. Çiftçi’yi Ziyaret Etti

Eğitim Bir Sen 2 nolu Şube Başkanı Dürdane Kanlıkavak ve yönetimi KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi’yi ziyaret etti. Eğitim Bir Sen 2 nolu Şube Başkanı Dürdane Kanlıkavak ve yönetim kurulu, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.

EBS 2 Nolu Şube Prof. Dr. Çiftçi’yi Ziyaret Etti

Eğitim Bir Sen 2 nolu Şube Başkanı Dürdane Kanlıkavak ve yönetimi KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi’yi ziyaret etti.

Eğitim Bir Sen 2 nolu Şube Başkanı Dürdane Kanlıkavak ve yönetim kurulu, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi’yi ziyaret etti. Şube Başkanı Dürdane Kanlıkavak, Prof. Dr. Çiftçi’ye hediye takdiminde bulundu. Ziyaret sonrası yaptığı açıklama yana Şube Başkanı Kanlıkavak, “Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi hocamızı Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Duran Cankurt, Ayşe İnan Yılman ve Sadi Özbağ ile ziyaret ederek; üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda tüm personeli ilgilendiren ve beklenti oluşan öncelikli konularımız; personel maaşı banka promosyon ihalesi, görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı açılması, akademik kadro ilanları, kurumsal aidiyetin artırılması ve çalışma barışının sağlanması hususlarında olmak üzere görüşme sağlayarak istişarelerde bulunduk. Sayın Rektör Yardımcımıza personel sorunlarına yönelik iletişime açık ve yapıcı anlayış tarzı ile göstermiş olduğu nezaket ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *