Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

“Doubletree By Hilton Kocaeli, Tecrübeli Turizmci Koray Ayyıldız’a Emanet”

Kocaeli de hizmet veren turizm sektörünün marka otellerinden DoubleTree by Hilton Kocaeli, yoluna tecrübeli turizmci Koray Ayyıldız ile devam edecek. Kocaeli turizm sektöründe…

“Doubletree By Hilton Kocaeli, Tecrübeli Turizmci  Koray Ayyıldız’a Emanet”

Kocaeli'de hizmet veren turizm sektörünün marka otellerinden DoubleTree by Hilton Kocaeli, yoluna tecrübeli turizmci Koray Ayyıldız ile devam edecek.  Kocaeli turizm sektöründe yıllardır yöneticilik yapan Ayyıldız, DoubleTree by Hilton Kocaeli de genel müdür yardımcısı olarak göreve başladı. 

Kartepe Ataevler Mahallesi Özgürlük Caddesi, Sapanca Kavşağı No:4B adresinde hizmete başlayan DoubleTree by Hilton Kocaeli, başarılı turizmci Koray Ayyıldız ile yoluna devam edecek. Gerek kurumsal markası, gerekse konumu gereği Kocaeli’ndeki turizm sektörüne ayrı bir kalite kazandıran Hilton, Ayyıldız ile çıtayı daha da yükseltecek.  Kentimizde geniş bir çevre tarafından tanınan ve sevilen Koray Ayyıldız, yeni görev yerinde başarılı projelere imza atmaya hazırlanıyor. 

KENTE DEĞER KATAN BİR İSİM

Kocaeli’nde turizm sektöründe yıllarca hizmet vermiş,  Emexotel de Satış ve Ön Büro Müdürlüğü,  Ramada Plaza Otel de Satış Müdürlüğü yapmış olan Koray Ayyıldız, Turizm Acente sektöründe de önemli görevlerde de yer aldı.  Aynı zamanda kentimizde faaliyet gösteren Şehir Kulübü kurucu üyesi olan Ayyıldız, Genç Kocaeliler Derneği yönetim kurulu üyesi olarak da şehirdeki STK ve derneklerde de önemli görevlerde bulunarak, kente değer katan isimler arasında yer alıyor.  37 yaşındaki Ayyıldız, evli ve bir çocuk babası.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *