Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Doç. Dr. Akıncı, Erzurum Kitap Fuarı’na Katılacak

Geçtiğimiz haftalarda düzenlediği kitap tanıtım ve imza günü büyük ilgi gören Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı 8 Kasım’da Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı’na katılacak. KOÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğretim Üyesi Doç. Dr.

Doç. Dr. Akıncı, Erzurum Kitap Fuarı’na Katılacak

Geçtiğimiz haftalarda düzenlediği kitap tanıtım ve imza günü büyük ilgi gören Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı 8 Kasım’da Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı’na katılacak.

KOÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Kongre Merkezi’nde yeni kitabı ‘Tanzimat’tan Cumhuriyet’e Türk Milli Kimliği’ adlı kitabı için tanıtım ve imza günü düzenlemiş etkinlik büyük ilgi görmüştü. Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, bu yıl ikincisi düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarına; Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından davet edildi. Doç. Dr. Akıncı, büyük ilgi ve beğeni toplayan ‘Tanzimat’tan Cumhuriyet’e Türk Milli Kimliği’ adlı kitabını burada da tanıtacak. Fuar Türkiye’nin en önemli 40 yazar ve fikir adamını Erzurum’da okurları ile buluşturacak. 4-14 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve 100 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen kitap fuarı kapsamında Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı da 8 Kasım Salı saat 14.30’da önce söyleşi düzenleyecek. Akıncı, akabinde 15.30’da da Erzurum Büyükşehir Belediyesi standında kitaplarını imzalayarak okuyucularıyla bir araya gelecek.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *