Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Dilovası’nda 2022 Yılının Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Dilovası Belediyesi 2022 yılı son meclisi toplantısı; 8 gündem maddesi ile gerçekleştirildi. Dilovası Belediyesi 2022 yılı son meclisi toplantısı; Belediye Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Hamza Şayir başkanlığında gerçekleşti.

Dilovası’nda 2022 Yılının Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Dilovası Belediyesi 2022 yılı son meclisi toplantısı; 8 gündem maddesi ile gerçekleştirildi.

Dilovası Belediyesi 2022 yılı son meclisi toplantısı; Belediye Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Hamza Şayir başkanlığında gerçekleşti. Başkan Şayir, gündem maddeleri öncesi son bir ayda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

PROJELERİMİZ HAYAT BULUYOR

Şayir; yaptığı açıklama da “Çalışmalarımız aralıksız sürüyor. İlçemize her geçen gün güzel haberler vermeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay Tavşancıl’da çok sayıda davetlimizin katılımı ile dört tesisimizi aynı anda açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz ay öğretmenler günümüzü kutladık. Öğretmenlerimizin emekleri inkar edilemez. Geleceğimizi inşa eden tüm öğretmenlerimizin bir kez daha öğretmenler gününü kutluyorum. Geçtiğimiz günlerde 3 Aralık Engelliler Gününü Dilovası Engelliler Derneğimizin organize ettiği güzel bir etkinlikle kutladık. Her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz.  Yine ilçemizde sözünü verdiğimiz projelerimizin hayat bulması için tüm ekibimizle çalışıyoruz. İnşallah seçim beyannamemizdeki tüm vaatlerimizi eksiksiz yerine getirmiş olacağız. Hatta vaatlerimizin dışında da bir çok projeyi ilçemize ve halkımızın hizmetine kazandırmış olacağız” Ayrca kendi özkaynaklarım dedi.

8 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Başkan Şayir, gündeme dair kısa konuşmasının ardından gündem maddelerine geçti. Gündem de yer alan 8 madde meclis üyelerinin oyları kabul edildi. Muş Merkez Yaygın Belediyesi ile kardeş şehir ilişkisi kurulması, birimler arası bütçe aktarımı maddeleri ile 2023 yılı harç ve tarifelerinin belirlenmesi maddesinde devletin belirlediği oranda zam yapılarak uygulanması kararları meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *