Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Derince’de Üstyapı Yüzde 95 Tamamlandı

Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri daha konforlu bir ulaşım için ilçenin dört bir yanında asfalt serim, yol bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Derince’de Üstyapı Yüzde 95 Tamamlandı

Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri daha konforlu bir ulaşım için ilçenin dört bir yanında asfalt serim, yol bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Derince Belediyesi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU Genel Müdürlüğü ile birlikte ilçe genelindeki on mahalleyi kapsayan içmesuyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hattı çalışmaları tamamlandı. 268 kilometre altyapı hattı imalatı ile birlikte üstyapı düzenlemelerinin de yapıldığı 168,5 milyon TL tutarındaki yatırımlar kapsamında, altyapı çalışmaları tamamlanırken üstyapı düzenlemeleri ise % 95 oranında bitirildi. On mahalleyi kapsayan düzenlemelerin dışında ilçe genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Derince Belediyesi ekipleri vatandaşlardan gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

FATİH SULTAN, DUMLUPINAR VE ÇINARLI

Bu kapsamda Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gerek vatandaşların Çözüm Masası’na yaptığı başvurular, gerekse kendi tespit ettikleri noktalarda çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Derincelilerin yaşamını kolaylaştırıcı adımlar atan Derince Belediyesi ekipleri ilçe genelinde asfalt serim, yol bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri bu kapsamda son olarak Fatih Sultan Mahallesi (Akıncılar Sokak, Cemre Sokak, Karakoç Sokak), Dumlupınar Mahallesi (Kahraman Sokak) ve Çınarlı Mahallesi (Kıraç Sokak, Han Sokak, Melikgazi Sokak) bölgelerinde üstyapı düzenlemeleri gerçekleştirdi. Derince’deki asfalt düzenlemesi ve üstyapı çalışmalarının belirlenen program dahilinde devam edeceği de belirtildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *