Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Derince Burada, Reisinin Yanında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gazi Meclis çatısı altında düzenlediği AK Parti Grup Toplantısı’na Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Derince İlçe Başkanı Koray Merdan öncülüğünde ilçe teşkilatları tam kadro olarak katıldı.

Derince Burada, Reisinin Yanında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gazi Meclis çatısı altında düzenlediği AK Parti Grup Toplantısı’na Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Derince İlçe Başkanı Koray Merdan öncülüğünde ilçe teşkilatları tam kadro olarak katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunurken, toplantıya Derince teşkilatları yoğun ilgi gösterdi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan’ın yanı sıra İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sefa Bostan, meclis üyeleri, ana kademe, gençlik kolları ve kadın kolları yöneticileri ile mahalle temsilcilerinin tam kadro katıldığı Ankara programına Kocaeli milletvekilleri ev sahipliği yaptı. Gazi Meclis çatısı altında gerçekleşen grup toplantısı öncesi ve sonrasında önceki dönem Başbakan Yardımcısı, Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Emine Zeybek, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır, Derince teşkilatları ile yakından ilgilendi. 

TAHIL KORİDORU MÜJDESİ

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel ve ulusal gündeme dair çok önemli mesajlar verdiği AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda da Derince teşkilatlarının coşkusu hakimdi. "Derince Burada, Reisinin Yanında" diyerek sık sık sloganlar atan Derince teşkilatlarının bu ilgisi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da memnuniyetle karşılandı. Türkiye Yüzyılı vizyonundan TOGG projesine kadar birçok önemli konuda mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sayın Putin ile dün yaptığımız görüşme üzerine Rusya Savunma Bakanı Sayın Şoygu, Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar'ı arayarak bugün saat 12.00'den itibaren tahıl sevkiyatının eskiden planlandığı gibi devam edeceğini bildirdi." diyerek tahıl koridorunun yeniden açıldığı müjdesini de bu toplantı aracılığıyla paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bu açıklamaları partililerce ayakta alkışlandı.

BAŞKAN AYGÜN’DEN TEMASLAR

Grup toplantısının sonunda partilileri ayağa davet eden Erdoğan, "Gençler hazır mıyız; tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte kardeş olacağız. Türkiye olacağız." diyerek sözlerini tamamladı. Gazi Meclis’te gerçekleşen toplantı öncesi ve sonrasında Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum başta olmak üzere milletvekilleri ile bir araya gelerek istişarelerini sürdürdü. Grup toplantısının ardından Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, teşkilat mensupları ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye takdiminde bulundu.

TÜRKİYE YÜZYILI VURGUSU

Başkentteki programlar esnasında Başkan Aygün, ayrıca Konya Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız'ı da ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Ankara ziyaretlerinin sonunda bir açıklama yapan Başkan Aygün, “Kocaeli Milletvekillerimiz, İlçe Başkanımız Koray Merdan ve AK Parti Derince teşkilatlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Gazi Meclis'te gerçekleştirdiği AK Parti Grup Toplantımızı takip ederek, ardından çeşitli temaslarda bulunduk. AK Parti Derince ailesi olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonumuza uygun Türkiye Yüzyılı'nı inşa etmek için gece, gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *