Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Cumhur İttifakı Derince’de Tek Yürek

AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya gelen Başkan Aygün, gönül birliği içerisinde çalışarak Derince’ye değer katan projeler inşa ettiklerini söyledi.

Cumhur İttifakı Derince’de Tek Yürek

AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya gelen Başkan Aygün, gönül birliği içerisinde çalışarak Derince’ye değer katan projeler inşa ettiklerini söyledi. Başkan Aygün ve meclis üyeleri ardından köylere giderek burada hayata geçen projelerdeki son durumu yerinde inceledi.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Cumhur İttifakı ortağı olan AK Parti ve MHP’li meclis üyeleriyle düzenli olarak bir araya gelip istişarelerini sürdürüyor. AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan’ın iştirakiyle son olarak Yelken Kafe Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıda projelerdeki son durum değerlendirildi. Başkan Aygün, toplantıda çalışmalardaki son durumla ilgili bilgiler vererek, meclis üyelerinin görüş ve önerilerini dikkatle dinledi. Başkan Aygün ve meclis üyeleri daha sonra İshakçılar merkezli köylere giderek burada Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri ve Tahtalı Göleti Doğa Park proje alanlarında incelemelerde bulundu.

PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİLER

İlçe genelinde çalışmaları bir bir hizmete sunduklarını belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı açıklamada “Cumhur İttifakı çatısı altında Derince’mize gönül birliği içerisinde hizmet ettiğimiz AK Parti ve MHP'li meclis üyelerimiz ve İlçe Başkanımız Koray Merdan ile bir araya geldiğimiz toplantımızda ilk olarak çalışmalarımızı ve projelerimizdeki son durumu değerlendirdik. Ardından kıymetli meclis üyelerimizle birlikte köylerimizde hayata geçirdiğimiz ve bölgemize değer katan Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri ve Tahtalı Göleti Doğa Park projelerimizi yerinde inceledik” dedi. Başkan Aygün ve meclis üyeleri ardından köylerde esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla hasbihalde bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *