Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Cem Şakoğlu, Kocaeli’nin Altyapısını Eleştirdi

Cem Şakoğlu, Kocaeli’nin Altyapısını Eleştirdi

İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yetki alanında bulunan ve yağış sonrası altyapı sıkıntısı nedeniyle su taşkınlarıyla ilgili olarak, “23 milyar bütçeli Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sokakları bunlar” dedi.

İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, sabah saatleri itibariyle başlayan yağış sonrası kentin bazı bölgelerinde meydana gelen su taşkınlarıyla ilgili Kocaeli Büyükşehir Belediyesini eleştirdi. Şakoğlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Bu şehir Kocaeli. Öyle afet seviyesinde bir yağmur yağmış falan da değil. 23 milyar bütçeli Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sokakları bunlar.

“ÇAMURUNUZDA KENDİNİZ BOĞULURSUNUZ”

1 milyar bütçeli İzmit Belediyesinin ot biçme, tırpan işlerine sallayanları, otlat insan boyunu geçiyor diyerek siyaset ve algı üretmeye çalışanları yağmur sularında boy vermeye davet ediyorum. Modern şehir, akıllı şehirler nutukları atanların bu fotoğraflarını kendi elleriyle büyüttükleri medyalarda göremeyeceksiniz elbette ama sokaktaki vatandaştan da saklayamayacaksınız. Onun için çamur atmak yerine bu işlere çözüm üretmezseniz aynı çamurunuzda kendiniz boğulursunuz. Herkese iyi pazarlar diliyorum.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *