Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Çayırova’da Gizemli Afişler Gündem Oldu

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde günlerdir “Sevince” yazılı afiş ve bilboardlar konuşuluyor. Gizemini koruyan ve halkta büyük merak uyandıran afişler sosyal medyada da ilçe gün…

Çayırova’da Gizemli Afişler Gündem Oldu

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde günlerdir “Sevince” yazılı afiş ve bilboardlar konuşuluyor.

Gizemini koruyan ve halkta büyük merak uyandıran afişler sosyal medyada da ilçe gündemine oturdu Kimin, neden hazırladığı henüz bilinmiyor Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde yaklaşık iki hafta önce bütün ilçe üzerinde yalnızca “Sevince” yazılı pankartlara uyandı.

İLÇE'NİN DÖRTBİR YERİNDE

İlçenin dört bir yanına asılan afiş, pankart ve bilboardlar evinden çıkan vatandaşın dikkatini çekti ve gizemli tutulması büyük merak uyandırdı. Reklam çalışmasının ardından ne çıkacağını, kimlerin hazırladığını, neyi anlattığını birkaç güne öğrenmeyi bekleyen vatandaş, günler geçmesine rağmen hala herhangi bir açıklama yapılmayan “Sevince” sloganını konuşuyor. Herkes “Sevince” pankartı önünde selfie çekiyor.

SELFİYE ÇEKİLDİLER

İlçenin her mahallesinde, sokağında, durağında, ana ulaşım güzergahlarında, camilerin, okulların ve uğrak mekanların önlerinde, ilçe halkının baktığı her yerde bulunan “Sevince” sloganlı bilboardlar sosyal medyada ilçe gündemine oturdu. Erkin Koray’ın ilçede konser vereceği yorumlarına da neden olan afişler gençlerin yeni selfie çekim alanları haline geldi. Yalnızca Çayırova’da bulunan “Sevince” afişlerinin neyi ifade ettiğiyle ilgili reklam firmasının açıklama yapmaması gizemi ve merakı büyüttü. Gizemini koruyan afişler ilgiyi büyütüyor.

AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Birçok firmanın tanıtımını yapmak, ürün ve hizmetlerini pazarlamak ve markasına dikkat çekmek için kullandığı bilboard, afiş ve pankart çalışmasından farklı olarak “Sevince” çalışması uyandırdığı merak ve gördüğü ilgiyle şimdiden hedefine ulaştı, planlanan dikkati fazlasıyla çekti. “Sevince” merak uyandırmaya devam ederken reklam çalışmasını yapan firmanın açıklama yapması bekleniyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *