Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Çatan: Kafkas Gecemize Kocaeli Halkımız Davetlidir

Kocaeli Kafkas Kültür Derneğinin Geleneksel 35. Yılsonu gösterisi 24 Haziran Cumartesi günü Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Çatan: Kafkas Gecemize Kocaeli Halkımız Davetlidir

Kocaeli Kafkas Kültür Derneğinin Geleneksel 35. Yılsonu gösterisi 24 Haziran Cumartesi günü Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Kocaeli  Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle gerçekleşecek olan gösterilerde 150 Foklörcü sahne alarak performanslarını sergileyecek. Kocaeli Kafkas Halk Dansları Topluluğunun nefes keseceği gösterileriyi izlemeye binin üzerinde katılım sağlanması bekleniyor. 

BİR YILLIK BÜYÜK EMEK

Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Erdal Çatan ve yönetim kurulu üyelerinden başkan yardımcısı İbrahim Uygun, Genel Sekreter Tolga Asalkan, Sayman Cengiz Hurma, Ömer Hunca , İskender Öztekin, Hurhan Özan'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek geceye tüm Kocaeli Halkını  davet eden dernek Başkanı Erdal Çatan yüreğimizi ve gönüllerimizi ortaya koyduk. Amacımız kültürümüzü, geleneklerimizi gençlerimize aktarmak ve yaşatmaktır dedi. 

HER BİR GÖSTERİ GECEYE RENK KATACAK

Çatan; 150 kişiden oluşan minikler, orta grup ve üniversiteli Foklörcülerimiz konuklarımıza yine unutamayacakları bir gece yaşatacak. Ayrıca gösterilerinin yanında akordeon, mızıka  ve  Orkestra ile müzik dinletisi sunacak. Bir yıldır özenle çalıştığımız 35. Kafkas Halk Dansları Topluluğunun gösterisine ulaştığımız, ulaşamadığımız tüm dostlarımızı ve Kocaeli Halkımızı bekliyoruz dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *