Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Canşi Ailesinin Savcı Oğluna Hukukçu Gelin

Canşi Ailesinin Savcı Oğluna Hukukçu Gelin

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Zeki Canşi'nin Gaziantep’te Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan oğlu Enes Canşi, Gaziantep Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan’ın güzel kızı hukukçu hakim adayı kızı Ayşe Nil Kayacan ile bayramın son günü aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı.

AK Parti Kocaeli Teşkilatında İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan, milletvekili aday adayı Zeki Canşi ile Sakine hanımın Gaziantep Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan oğulları Enes Canşi; Gaziantep Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan ve Endüstri Mühendisi ve avukat olan Şükran Kayacan’ın hukukçu-hakim adayı kızları Ayşe Nil Kayacan ile evliliğe ilk adımlarını attılar. Nişan töreni, bayramın üçüncü günü kız evindeki aile konaklarında gerçekleştirildi. Evlilik için ilk adımını atan Gaziantep Cumhuriyet Savcısı Enes Canşi ile hukukçu-hakim adayı Ayşe Nil Kayacan’ın düğün törenleri  30 Eylül Cumartesi günü 13.00-17.00 saatleri arası İzmit’te Antikkapı’da gerçekleştirilecek. Genç çift düğün hazırlıklarına hemen başlarken Canşi ailesi tüm dostlarını şimdiden düğüne davet ediyor.

Kocaeli Paraf Haber Sitesi olarak genç çifti kutluyor. Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *