Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Büyükakın, Gebze’de Akse Sapağı Esnafıyla Buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, esnafların nabzını tutmaya ve sesini dinlemeye devam ediyor.

Büyükakın, Gebze’de Akse Sapağı Esnafıyla Buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, esnafların nabzını tutmaya ve sesini dinlemeye devam ediyor.

Son olarak Gebze Akse Sapağındaki esnaflarla buluşan, onların taleplerini dinleyip yardımcı olan Başkan Büyükakın, Metro çalışmasının geldiği son durum hakkında da esnaflara bilgi verdi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan’ın da yer aldığı buluşmada, esnafların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Büyükakın, “Esnaflarımızın güçlü destekçisi olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin ve şehrimizin ticari can damarı oluşturan esnaflarımızın yanındayız, olmaya da devam edeceğiz. Bizlerin görevi onların taleplerine cevap vermektir. Bunun içinde yoğun bir gayret gösteriyoruz. Biz biliyoruz ki güçlü esnaf, güçlü şehir demektir” açıklamasını yaptı.

“GÜÇLÜ BAĞIMIZLA BİRLİKTE BÜYÜYORUZ”

Metro çalışmasının devam ettiği bölgedeki esnafları da ziyaret eden Başkan Büyükakın, “Metro’nun tamamlanmasıyla bölgemiz çok daha güzel olacak. Esnaflarımızla kurduğumuz güçlü bağımızla birlikte büyüyoruz” ifadelerini sarf etti. “Esnaflarımızın sesi olmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Büyükakın, sözlerini şöyle tamamladı; “Büyükşehir Belediyesi olarak esnaflarımızla kurduğumuz güçlü birliktelik her açıdan başarıyı getirecektir. Biz eser siyasetinde daha başarılı olacağız, esnafımızın vatandaşımıza olan hizmetinde daha başarılı olacak. Esnaflarımızın sesi de olmaya devam edeceğiz. Onun için her fırsatta esnaflarımızla buluşuyor, bugün de Akse sapağı esnafıyla birlikteyiz.”

HER SORUYA İÇTENLİKLE CEVAP VERDİ

Metro çalışması nedeniyle yeni oluşan taleplere de cevap verileceğinin altı çizilen buluşmada, esnafların bölgedeki sosyal ve kültürel hayatın bir parçası olduğu da dile getirildi. Gebze’ye yapılan yatırımlar için Başkan Büyükakın’a teşekkür eden esnaflar, birçok konu üzerine de merak ettikleri soruları sordu. Her soruya içtenlikle cevap veren Başkan Büyükakın, birlik ve beraberliğe de dikkat çekti. Buluşma çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

   

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *