Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bülent Sarı'dan Üyelere Ön Seçim Çağrısı

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, 21 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan ön seçim öncesi üyelere çağrıda bulundu. CHP’de 21 Ocak Pazar günü İzmit ve Körfez ilçelerinde, belediye başkan aday adayları için ön seçim gerçekleştirilecek.

Bülent Sarı'dan Üyelere Ön Seçim Çağrısı

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, 21 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan ön seçim öncesi üyelere çağrıda bulundu.

CHP’de 21 Ocak Pazar günü İzmit ve Körfez ilçelerinde, belediye başkan aday adayları için ön seçim gerçekleştirilecek. Ön seçim öncesi üyelere katılım çağrısı yapan CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, yarışan tüm adayların partinin evladı olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı:  “ Türkiye'de tabandan siyaset yapma kültürünü benimsemiş tek parti olan Cumhuriyet Halk Partisi olarak 21 Ocak Pazar günü İzmit ve Körfez ilçelerimizde ön seçimle belediye başkan adaylarımızı belirleyeceğiz. Bu yarışın partimize vereceği moralle çıkacağımız yolu 31 Mart akşamı zaferle taçlandıracağımıza olan inancım tamdır. Atatürk'ün kurduğu parti olduğumuz bilincini unutmadan ön seçim bir demokrasi şöleni haline gelecektir.

“KAZANAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ OLACAKTIR”

21 Ocak sabahı tüm İzmit ve Körfez'deki yol arkadaşlarımızı sandık başında oy vermeye davet ediyorum. Unutmayın ki yarışan adayların hepsi bu partinin evladıdır. Adaylar yarışsa da kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *