Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bülent Sarı: İl Başkanlığına Tekrar Adayım

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, 1 Ekim Pazar günü gerçekleşmesi beklenen CHP Kocaeli İl Başkanlığı kongresinde tekrar aday olduğunu açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongreleri tamamlanmasıyla sıra il başkanlığı seçimine geldi.

Bülent Sarı: İl Başkanlığına Tekrar Adayım

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, 1 Ekim Pazar günü gerçekleşmesi beklenen CHP Kocaeli İl Başkanlığı kongresinde tekrar aday olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongreleri tamamlanmasıyla sıra il başkanlığı seçimine geldi. CHP İl Başkanı Bülent Sarı, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “12 ilçede kongrelerimizi güzel bir şekilde tamamladık. CHP’ye yakışan bir demokratik kongre süreci geçirdik. Seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum. Gerçekleşecek kongrede il başkanlığına tekrar adayım. Delegeler sağlıklı bir karar verecektir. Başka adaylar da il başkanlığına talip olabilir. CHP büyük bir partidir. İl kongremizi de demokratik bir şekilde gerçekleştireceğiz.” dedi. Sarı kongrelerin ardından yerel seçim çalışmalarına hız vereceklerini ve ilçe belediyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi kazanmak için mücadele edeceklerini söyledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *