Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bu Kadarı Da Pes Doğrusu!

Sabah trafiğin en yoğun olduğu saatlerde Kocaeli'nin Derince ilçesi D-100 karayolu üzerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

Sabah trafiğin en yoğun olduğu saatlerde Kocaeli'nin Derince ilçesi D-100 karayolu üzerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.  İzmit istikametine seyir halinde gitmekte olan Tır, Derince tünelini üzerindeki saç platform ile geçmek isterken sıkıştı. Tünel içinden sıkışan platformun çıkartılma işlemi ise trafikte zor anlar yaşattı. saatler sonra güçlükle çıkartıldı.

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde sabah erken saatlerde D-100 İzmit  istikametine seyir halinde bulunan 34 EE 9697 ve 34 RCU 41 plakalı Volvo marka iki tır, Dilovası’ndan aldıkları metal platformları Derince Limanı'na götürmek üzere yola çıktı. Derince Tüneli’nin girişinde 34 EE 9697 plakalı tırın taşıdığı saç platform tünelin üst kısmına sıkıştı. Yaşanan durum bir anda trafiği durma noktasına getirdi. Bölgeye sevk edilen trafik polisleri, D-100 Ankara istikametini trafiğe kapatarak güzergahı kullanacak olan tüm sürücüleri yan yollara yönlendirdi.

OKSİJEN TÜPÜYLE KESİLDİ

Tünelde sıkışan saç platform yapılan uzun çalışmaların ardından oksijen tüpüyle kesildi. Bir yandan da tırın lastikleri indirildi. Tırın tünelden geçişinin ardından İzmit  istikameti yeniden trafiğe açıldı. Trafikte yaşanan uzun kuyruk ve bekleyişin ardından  işe geç kalan vatandaşlar böyle plansız ve hesapsız bir çalışma yapılmasına tepki gösterdi. Polis ekiplerinin trafiği tıkayan 4 tıra cezai işlem uyguladığı öğrenildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *