Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bilnet Okulları Gazi Mustafa Kemal’i Minnet Ve Özlemle Andı

Kocaeli Bilnet Okulları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma programı düzenleyerek öğrencilere ve katılımcılara duygusal anlar yaşattı. Program, sabah saat 09. 05'te bahçede düzenlenen bir törenle başladı.

Bilnet Okulları Gazi Mustafa Kemal’i Minnet Ve Özlemle Andı

Kocaeli Bilnet Okulları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma programı düzenleyerek öğrencilere ve katılımcılara duygusal anlar yaşattı. Program, sabah saat 09.05'te bahçede düzenlenen bir törenle başladı.

Bahçedeki törenin ardından, okul konferans salonunda devam eden program, öğrencilerin özel performanslarına sahne oldu. 6D sınıfı öğrencilerinin hazırladığı duygu ve minnet yüklü oratoryo performansına 9B FL sınıfı öğrencilerinden oluşan koro eşlik etti. Öğrencilerin seslendirdiği şarkılar yüreklere işledi.

DÜNYA BARIŞI, BİLİM VE SANATA DEĞER VERMİŞTİR 

Öğrenciler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak adına özel olarak seçilmiş şarkılarla duygu dolu anlar yaşattı. Zeynep Öçbe ve Elif Gürsel, "Yiğidim Aslanım" şarkısıyla, Damla Adanur ise "İzmir'in Kavakları" şarkısıyla Ata’sını anarken Defne Okka seslendirdiği "Nasıl Söylerim Öldüğünü" şarkısı ile duygusal bir atmosfer oluşturarak katılımcıların beğenisini topladı. İyi bir asker, dahi bir lider, vatan ve çocuk sevdalısı Mustafa Kemal’i anlatan videolar izleyicilerin gözlerini doldurdu. Dünya barışına, bilime ve sanata verdiği değerle tüm çağlara örnek olan ulu önderin anıldığı törende öğrencilerin saygı ve özlem dolu gösterileri izleyicileri derinden etkiledi. Eğitimde öncülük eden Kocaeli Bilnet Okulları, asırlık çınarımız Cumhuriyet’imizin kurucusu Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü adına yakışır bir törenle anarak öğrencilerinin milli duygu ve değerlere bağlılığını, ne kadar önemsediğini bir kez daha gösterdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *