Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

BBP İzmit İlçe Başkanı İsmail Parlak oldu

Kaan Şengil’in Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’na atanmasından sonra teşkilat bünyesinde yenilenme çalışmaları sürüyor.

BBP İzmit İlçe Başkanı İsmail Parlak oldu

Kaan Şengil’in Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’na atanmasından sonra teşkilat bünyesinde yenilenme çalışmaları sürüyor.

2002 yılında AK Parti İzmit Teşkilatı kurucuları arasında bulunan, teşkilatta önemli görevler üstlenen, geçen dönem meclis aday adayı olan İsmail Parlak, partisinden istifa ederek BBP’ye katıldı. Parlak, İzmit İlçe Başkanlığı’na atandı.

PARTİ HAREKET KAZANDI

Remzi Kaya’nın il başkanlığı görevinden alınmasından sonra BBP Kocaeli İl Başkanlığına atanan Kaan Şengil, teşkilata ciddi bir hareketlilik kazandırdı. BBP İl Teşkilatı ve Alperen Ocakları Koordinatörlüğü’ne atanan Metehan Küpçü’nün de önemli katkılar verdiği BBP Kocaeli Teşkilatı, daha önce eksik olan teşkilat içindeki yönetici atamalarını gerçekleştiriyor.

AK PARTİ’DEN BBP’YE KATILDI

BBP İzmit İlçe Başkanlık görevini, il yönetim kurulu üyesi olan Gökhan Aladağ, vekâleten yürütüyordu. Bugün düzenlenen törenle BBP İzmit İlçe Başkanlığı’na İsmail Parlak getirildi. Parlak, 2002 yılında AK Parti İzmit’in kurucular kurulu olarak siyasete adım attı. Gençlik Kolları, Mahalle Başkanlığı, İzmit ilçe yöneticiliği görevlerinden bulundu. Geçen dönem AK Parti’den İzmit Belediye Meclis üyesi aday adayı olan Parlak, geçen hafta partisinden istifa ederek BBP’ye katılmıştı. İzmit’te ticaretle uğraşan Parlak, İzmit ilçe başkanlığına atandı. İlçe başkanlığını vekâleten yürüten Aladağ ise il yönetim kurulunda il başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

İKİ İLÇE KALDI

İzmit İlçe Başkanlığı atama töreninde konuşan İl Başkanı Kaan Şengil, Darıca ve Karamürsel ilçeleri dışındaki diğer 10 ilçede atamaların tamamlandığını söyledi. Gazetemize konuşan Şengil şunları söyledi: “10 ilçemizde atamalar tamam. Bunların bazılarında eski yönetimler görevlerini sürdürüyor. Yönetici eksiklikleri olan ilçelerimizde eksikliklerini tamamladı ve tam kadro olarak görevlerini başındalar. Darıca ve Karamürsel ilçe teşkilatlarını 1 Ocak tarihine kadar atayacağız."

GENEL BAŞKAN DESTİCİ 27 KASIM’DA GELİYOR

İl Başkanı Kaan Şengil, BBP Marmara Bölge Mitinginin, 27 Kasım’da Kocaeli’nde gerçekleştireceklerini açıkladı. Şengil, “Teşkilat olarak ilimizde gerçekleştirilecek mitinge ciddi bir hazırlık içindeyiz. Genel Başkanımız 27 Kasım’da tam gün ilimizde olacak. Bir dizi ziyaretler yapacak, açılışlar gerçekleştirecek. Öğleden sonra ise büyük bir mitingi yapacağız. Mitingimize çok büyük bir katılım sağlayacağız. BBP olarak tarihi bir miting olacak” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *