Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren'den İddialı Açıklama: En Az 30 Milletvekili Çıkaracağız!

BBP’nin büyük Kocaeli mitingi için ilimize gelen Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren seçimlerle ilgili iddialı açıklamalar yaparak, “BBP’nin 30. yılında bu seçimlerde 30 milletvekili çıkaracağız. Bu illerden biri de Kocaeli” dedi.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren'den İddialı Açıklama: En Az 30 Milletvekili Çıkaracağız!

BBP’nin büyük Kocaeli mitingi için ilimize gelen Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren seçimlerle ilgili iddialı açıklamalar yaparak, “BBP’nin 30. yılında bu seçimlerde 30 milletvekili çıkaracağız.Bu illerden biri de Kocaeli” dedi.

Yarın büyük bir mitinge hazırlanan Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren’in katılımıyla Yahyakaptan David People Kafe’de basın toplantısı düzenledi. İl eski Başkanı Remzi Kaya’nın da katıldığı program İl Başkanı Kaan Şengil ve İl Koordinatörü Metehan Küpçü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

‘BBP SEVDALILARINI MİTİNGİMİZE BEKLİYORUZ’

Yarın İzmit Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek programa İzmit halkını davet eden Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, “Yarın büyük bir mitingimiz olacak, BBP ülkenin 81 ilinde aynı şekilde çalışmaya devam ediyor. Çalışmalarımızı bizleri takip ederseniz daha raht görebilirsiniz. 2023 seçimlerinde kendi ad ve amblemiyle seçimlere girecektir, cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır ama seçimlere kendi amblemimizle gireceği. Halkımızı 30. yılımızda en az 30 milletvekiliyle temsil edeceğiz, Kocaeli de bu illerden biridir. Yarın da Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici buraya gelecek, vatan sevdalısı, millet sevdalısı herkesi buraya bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
7 kişiden 7 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *