Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bayburtlulardan Gökçe'Ye Büyük İlgi

Derince Belediyesi Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Derince Bayburtlular Derneği ziyaretinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Gökçe, …

Bayburtlulardan Gökçe'Ye Büyük İlgi

Derince Belediyesi Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Derince Bayburtlular Derneği ziyaretinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Gökçe, " Birlikte yönetimle anlayışımızda hedefimiz sivil toplum kuruluşlarımızla bu kente birlikte değer katabilmektir" dedi.CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Derince Bayburtlular Derneği ziyaretinde ilgi ve destekle karşılandı. Dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği ziyarette İlçe Yönetimi ve Meclis Üyesi adayları da Gökçe'ye eşlik etti. Ziyaretteki konuşmasında ilk olarak dernek üyelerine ilgilerinden dolayı teşekkür eden Gökçe, "Birlikte yönetimle anlayışımızda hedefimiz sivil toplum kuruluşlarımızla bu kente birlikte değer katabilmektir. Bu anlamda da Şaban arkadaşımız ve yönetimin Bayburtlular Derneği ile de bunu başaracağına inanıyorum" diye konuştu.

"DAHA İYİSİNİ HAK EDİYORUZ"

Hizmet anlayışlarının sadece beton, yol, rant olmadığını söyleyen Gökçe, "Biz eşit ve adil olacağız. Kişiler ve mahalleler farketmeksizin tüm hizmetler öyle olacak. Derince'nin hizmetlerden önce ilk olarak buna ihtiyacı var. Tabii, bulunduğu konum ve potansiyeline göre ilçemizin bu durumda olması hepimizi üzüyor. Daha iyisini hak ediyoruz. Bu kentte biz hizmete talip olduk. Bununla ilgili ciddi bir heyecanımız, enerjimiz, kadromuz ve projelerimiz var. Bunları da 5 yıl içerisinde hayata geçireceğiz" dedi.

PARKLAR TEMİZ VE GÜVENLİ OLACAK

Gökçe, "Her mahalleye spor alanları, halı sahalar, yaşam merkezleri yapacağız. Ama her şeyden önce asgari ücretle geçinenlerin çocuklarının gidebileceği şekilde yapacağız. Aracısız, kapısız herkes bizlerle görüşebilecek. Zaten sizin de gelmenize gerek kalmayacak. Çünkü her zaman sizlerle olacağız. Derince'nin parklarında içki içiliyor, uyuşturucu maddeler kullanılıyor. Önce parklarımızı bunlardan temizleyeceğiz. Aileler çocuklarıyla parklara gidip gönül rahatlığıyla zaman geçirebilecek" dedi.

"GERİYE DÖNÜK HAKLARIMIZI DA ALACAĞIZ"

Köy turizmi, Halk Et ve Halk Süt projelerinden bahseden Gökçe, Derince'nin uzun yıllardır hakkının yendiğini söyledi. Derince'nin geriye yönelik de hakkını savunacağını belirten Gökçe, "Derince 15 yılda fakirleşirken başka ilçeler zenginleşmiş. Bizim hakkımız yenilirken, hakkımız olan o bölgelere gitmiş. Biz bu haklarımızı da geri alacağız. Bundan sonra da Derince'nin avukatlığını yapacağız. Derince'yi 5 yıl içerisinde hak ettiği noktaya getireceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *