Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Aygün, Tarım Fuarı’na Katıldı

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Hendek ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılışına katıldı. Hendek Çok Amaçlı Kapalı Ticaret Merkezi ve Fuar Alanı'nda düzenlenen Sakarya 4.

Başkan Aygün, Tarım Fuarı’na Katıldı

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Hendek ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılışına katıldı.

Hendek Çok Amaçlı Kapalı Ticaret Merkezi ve Fuar Alanı'nda düzenlenen Sakarya 4. Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. Tarımsal kalkınmaya yönelik projelere özel önem veren ve destekleyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal ile birlikte Sakarya’da düzenlenen fuarın açılışına katılarak burada incelemelerde bulundu. Tarım ve hayvancılık makineleri sektöründen 140 firmanın 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacağı fuar 13 Kasım Pazar günü sona erecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *