Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskeleliler Aile Akademisi ile Bilinçleniyor

Başiskele Belediyesi’nin kadın ve aile çalışmalarına yönelik çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Aile Akademisi’nde ücretsiz eğitimler devam ediyor. …

Başiskeleliler Aile Akademisi ile Bilinçleniyor

Başiskele Belediyesi’nin kadın ve aile çalışmalarına yönelik çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Aile Akademisi’nde ücretsiz eğitimler devam ediyor.

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün öncülüğünde 2022 yılını “Kadın ve Aile Yılı” ilan eden Başiskele Belediyesi, toplumun temelini oluşturan ailenin ve kadının güçlenmesine yönelik çalışmalarını kapsayan KALE Modeli ile Başiskeleliler aileye dair her konuda bilinçleniyor.  

ÇOCUKLARDA DİKKAT GELİŞİMİ KONULARI İŞLENDİ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Aile Akademisi eğitimleri son olarak Yunus Emre Ezer Ortaokulu’nda ve Vezirçiftliği Semt Konağı’nda yapıldı. Uzman Gelişim Psikoloğu Aysu Sille ve Klinik Psikolog Ceren Dışpınar’ın verdiği eğitimlerde bu hafta “Ergenler ile İletişimin Püf Noktaları” ve "Çocuklarda Dikkat Gelişimi" konuları işlendi. Anlatılan bilgileri can kulağıyla dinleyen katılımcılar, eğitimlerden dolayı Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’ye ve ekibine teşekkür ettiler.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *