Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskele’de “Ergen ile İletişimin Püf Noktaları” Konuşuldu

Başiskele Belediyesi’nin kadın ve aile çalışmalarına yönelik çalışmaları kapsamında devam eden Aile Akademisi’nde bugün “Ergen ile İletişimin Püf Noktaları” konuşuldu. Başiskele Belediye Başkanı M.

Başiskele’de “Ergen ile İletişimin Püf Noktaları” Konuşuldu

Başiskele Belediyesi’nin kadın ve aile çalışmalarına yönelik çalışmaları kapsamında devam eden Aile Akademisi’nde bugün “Ergen ile İletişimin Püf Noktaları” konuşuldu.

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün öncülüğünde 2022 yılını “Kadın ve Aile Yılı” ilan eden Başiskele Belediyesi, toplumun temelini oluşturan ailenin ve kadının güçlenmesine yönelik çalışmalarını kapsayan KALE Modeli’nde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

AİLE İÇİ İLETİŞİM

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde yapılan Aile Akademisi’nde daha önce Aile İçi İletişim, Çocuklarda Dikkat Gelişimi gibi konularında eğitimler verilirken bu hafta “Ergen ile İletişimin Püf Noktaları” Başiskeleli kadınlara anlatıldı.

EĞİTİMLER KONULARLA ARTARAK DEVAM EDECEK

Yeniköy Merkez Mahallesi’nde yer alan Azize Hatun Spor Salonu’nda verilen eğitimlere bölge sakini kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Uzman Gelişim Psikoloğu Aysu Sille ve Klinik Psikolog Ceren Dışpınar tarafından verilen bilgileri can kulağıyla dinleyen katılımcılar, ergen yaştaki çocuklarıyla yaşadıkları problemleri uzman psikologlara anlatarak problemlerin çözümleri hakkında bilinçlendiler.  Başiskele Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Aile Akademisi, ilçenin her bir mahallesinde yeni eğitimler ve konularla artarak devam edecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *