Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskele’de Bayram Temizliği Tamam

Başiskele’de Bayram Temizliği Tamam

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı’na öncesi ilçenin dört bir köşesini dip bucak temizleyerek kenti bayrama hazırladı.

Başiskele'de yıl boyu 7 gün 24 saat çalışarak temizlik hizmetlerini periyodik olarak sürdüren Başiskele Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi hummalı bir çalışma gerçekleştirerek ilçeyi bayrama hazırladı. Topyekûn bir şekilde bayram temizliğine girişen belediye ekipleri, vatandaşların yoğun olarak kullandığı meydanları, ana arterleri, cadde ve sokakları,  cami avlularını ve halkın ortak kullanım alanlarını büyük bir titizlikle temizledi. Daha temiz, daha sağlıklı ve yeşil Başiskele için yol süpürme araçları ve tazyikli su tankerleriyle sokak ve caddeleri pırıl pırıl temizleyen Başiskele Belediyesi, mobil temizlik ekipleriyle de kaldırım ve orta refüjlerdeki çöpleri özenle temizleyerek bayram temizliğini yaptılar.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *