Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskele, Mahallemde Şenlik Var İle Şenlendi

Başiskele Belediyesi bu yıl da “Mahallemde Şenlik Var’’ etkinlikleriyle geleceğin teminatı çocukların sevgisini ve gönlünü kazandı.

Başiskele, Mahallemde Şenlik Var İle Şenlendi

Başiskele Belediyesi bu yıl da “Mahallemde Şenlik Var’’ etkinlikleriyle geleceğin teminatı çocukların sevgisini ve gönlünü kazandı.

Çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimini destekleyen faaliyetlere büyük önem veren Başiskele Belediyesi, Mahallemde Şenlik Var etkinlikleriyle yaz tatili boyunca çocuklara doyasıya eğlence yaşattı. 

HER BİR ÇOCUĞUN GÖNLÜNE DOKUNULDU

Başiskele’de her bir çocuğa ulaşabilmek için kentin 8 farklı noktasında, mahallelerin ortak kesişim noktalarında bu yaz 5’incisi gerçekleşen etkinliklerde renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Gezici tiyatro ekibinin gösterileri, kukla oyunları, transformers gibi maskotlarla eğlenen kentin şanslı çocukları, düzenlenen çeşitli yarışmalarla da hünerlerini sergilediler.

  

YAKLAŞIK 1100 ÇOCUK KATILIM SAĞLADI

Parklar, muhtarlık yanları gibi her çocuğun velileri ile birlikte rahat ulaşabileceği ortak kullanım alanlarında yapılan etkinliklere yaklaşık 1100 çocuk katılım gösterirken mahalleler çocukların kahkahalarıyla şenlendi. Etkinliklerde çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ikramlarında bulunuldu, balon ve plastik toplar dağıtıldı.

 

8 FARKLI NOKTADA ŞENLİK OLDU

Bu yaz ilk gösterisini 18 Temmuz’da Doğantepe Mahallesi’nde gerçekleştirilen Mahallemde Şenlik Var etkinliği, sırasıyla Fatih Mahallesi, Şehitekrem Mahallesi, Altınkent Mahallesi, Atakent Mahallesi,  Mehmetağa Mahallesi, Tepecik Mahallesi ve Barbaros Mahallesi’nde yapıldı. Çocukların ve velilerin büyük beğenisini toplayan Mahallemde Şenlik Var etkinliği önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *