Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Basın Onur Gününde Personelini Makamında Ağırladı

Vali Seddar Yavuz,16 Ocak Basın Onur Günü münasebetiyle Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Personeliyle bir araya geldi. İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Hi…

Vali Seddar Yavuz, 16 Ocak Basın Onur Günü münasebetiyle Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Personeliyle bir araya geldi.

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Hikmet Özsoy, Vali Seddar Yavuz’a Müdürlüğümüzde görev alan personelleri tanıtarak,  kurumun iş ve işlemleri hakkında bilgi verdi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli nezdinde bu görevi yerine getirmek için özveri ile çalışan, yerelden ulusala tüm basın çalışanlarının 16 Ocak Basın Onur gününü kutlayan Vali Yavuz, basın mensupları ülke yönetimi ile millet arasında önemli bir köprü vazifesi görmektedir dedi. Konuşmalarının devamında Vali Yavuz :" Haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan basın; kamu adına hareket edip, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak, şeffaf ve hesap verilebilir bir yöntem anlayışının oluşumuna ve demokrasinin yerleşip, güçlenmesine önemli bir katkıda bulunmaktadır. Bu vesileyle, İlimizde de bu onurlu görevi üstlenen ve başarı ile yerine getiren basın camiamıza teşekkür ediyorum.” diyerek, basın personeline görevlerinde başarılar diledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *