Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Baki: “Düşman Artık Üniforma Giymiyor”

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Koç’u ziyaret etti. Baki, “Düşman artık üniforma giymiyor, bizim gibi camiy…

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Koç’u ziyaret etti. Baki, “Düşman artık üniforma giymiyor, bizim gibi camiye gidiyor bizim gibi abdest alıyor.1 Nisan’dan sonra böyle örgütlerin yapılanmasına katiyen izin vermeyeceğiz” dedi.

Ziyaret temposuna hız kesmeden devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Koç’u ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen ziyarete, birçok partili eşlik etti.

SÖYLENEN YAPILMIYOR

Vatandaş olarak hizmet konusunda sıkıntı çekildiğini ve yönetim tarafından sözlerin tutulmadığına dikkat çeken Koç, “Söylenen ne yazık ki yapılmıyor. Yeni yönetimden beklentimiz, verilen vaatlerin uygulanması” dedi. DP Büyükşehir Başkan Adayı Nail Baki’nin özgeçmişinin iyi olduğunu söyleyen Koç, “Ticaret erbabı kişilerinin ticaret yapması, sizin gibi özgeçmişi iyi vatandaşlarımız da yönetim ve siyaset yapmasını destekliyoruz” dedi.

“70 İLİ TOPLA BİR KOCAELİ ETMİYOR”

Baki, “Türkiye’nin üç büyük şehirden sonra en çok vergi veren kentiyiz. 70 ili toplayınca bir Kocaeli etmiyor fakat ona karşın alabildiğimiz hizmet yok ne yazık ki. Söz veriyorum Kurumlar Vergi Daire’sini şehrimize getirerek, şirketlerin buraya vergi vermesini sağlayacağım. 1 Nisan’dan sonra verdiğimiz verginin karşılığını alacağız” dedi.

“HERKESİN GÖREVİ FARKLI”

Dini cemaatlere vurgu yapan Baki, “Herkesin görevi farklı. Dini cemaatlerin amacı topluma ahlaklı ve dindar vatandaş yetişmektir. Cemaatlerin, belediyelerde toplanmasına izin vermeyeceğiz. Ülke olarak bunun örneklerini çok kötü yaşadık. Düşman artık üniforma giymiyor, bizim gibi camiye gidiyor bizim gibi abdest alıyor.1 Nisan’dan sonra böyle örgütlerin yapılanmasına katiyen izin vermeyeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *