Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bakan Albayrak: Kocaeli’yi Daha Da Büyüteceğiz

Ak Parti İl başkanlığını ziyaret eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “100 bin kişilik istihdam konusunda üzerimize düşeni yapacağız. Kocaeli’yi daha da büyüteceğiz” d…

Ak Parti İl başkanlığını ziyaret eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “100 bin kişilik istihdam konusunda üzerimize düşeni yapacağız. Kocaeli’yi daha da büyüteceğiz” dedi.

İlimize bir dizi ziyaret gerçekleştiren Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Ak Parti İl Başkanlığı’nda partilileriyle buluştu. Albayrak’ı İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İl SKM Başkanı Halit Çokan, Ak Parti Milletvekilleri Cemil Yaman, Emine Zeybek ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları, il ve ilçe kadın kolları, gençlik kolları ve partililer karşıladı.

‘VERİMLİ BİR TOPLANTI YAPTIK’

Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un selamlama konuşmasının ardından söz alan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Ekonomimizin dinamosu Kocaeli’deyiz. Sabah iş dünyamızla verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Kocaeli elhamdülillah durmak yok yola devam düşüncesiyle çalışmalarına devam ediyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da gerçekleştirilen toplantıların devamı niteliğinde bir toplantı yaptık bu gün” diye konuştu.

‘KOCAELİ’Yİ DAHA DA BÜYÜTECEĞİZ’

Sözlerini sürdüren Bakan Albayrak, “Özellikle yeni açıkladığımız istihdam paketleri neticesinde Kocaeli TOBB toplantısında, 100 bin kişilik istihdam sağlayacağını belirtmişti. Biz devlet olarak üzerimize düşeni yapacağız. Kocaeli’yi daha da büyüteceğiz. 31 Mart’ta beka anlamında önemli bir seçim yaşayacağız. Seçim çalışmalarında yer alan teşkilat mensuplarımıza başarılar diliyor ve sıcak karşılamalarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *