Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Aynacı’dan İddialı Açıklama! Bize Oy Vermek İçin Gün Sayacaklar!

İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı, Gölcük’te birçok projenin tamamlanmadığını belirterek “Halkımız, projelerimizi gördüğü zaman bizlere oy vermek için sandık gününü bekleyecek. ” dedi.

Aynacı’dan İddialı Açıklama! Bize Oy Vermek İçin Gün Sayacaklar!

İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı, Gölcük’te birçok projenin tamamlanmadığını belirterek “Halkımız, projelerimizi gördüğü zaman bizlere oy vermek için sandık gününü bekleyecek.” dedi.

İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı, yerel seçim sürecinde yaptıkları çalışmalar ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Aynacı, “İnsana dokunan projeler hazırladık bu çalışmalarımızla Gölcük için İYİ bir hizmet ve iyi projeler kazandıracağız” dedi.

‘PROJELERİN ÇOĞU YAPILMADI’

İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmail Aynacı, yaptığı açıklamada “İlçemizde İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanlığı görevini 6 yıl boyunca ekibimizle birlikte yaptık. Bu sürecin bir yılı geçmiş dönem belediye başkanı Mehmet Ellibeş, geriye kalan 5 yılın tamamı da Ali Yıldırım Sezer döneminde gerçekleşti. Bu anlamda belediyeyi ve çalışmaları, işlerin nasıl yürütüldüğünü iyi bilen biriyim. Fakat baktığımız zaman Gölcük’e verilen sözlerin tutulmadığını görmekteyiz. Siyasi partiler adaylarını çıkarır, adaylar beyannamelerini açıklar, bu beyannameler de 5 yıllık süreçte nelerin yapılacağını halkımıza göstermiş olur. Fakat mevcut belediye başkanının beyannamesine bakınca çoğu projenin gerçekleştirilmediğini görmekteyiz.” dedi.

‘REFAH SEVİYESİNİ YÜKSELTECEĞİZ’

20 senedir iktidarda olan partinin beyannamesinde gösterdiği çoğu çalışmanın tamamlanmamış ve hatta yapılmamış olmasının Gölcük halkına ihanet olduğunu söyleyen Aynacı, “Halkımızın, Gölcük’ün heba olacak bir beş yılı daha yok. Bundan ötürü Gölcük’e oy verilmesini istiyor, tüm halkımızı partimiz çatısı altında buluşmaya davet ediyor ve Gölcük’ün geleceği için halkımızdan destek istiyorum. Projelerimizin tümünü tamamlamış durumdayız. Halkımız, projelerimizi gördüğü zaman bizlere oy vermek için sandık gününü bekleyecek. İçi boş, halkımızı avutacak, günü geçirecek projelerle değil, bizzat halkımızın refah seviyesini yükseltecek, ilçemizin katma değerini artıracak, insanımıza dokunan projelerimiz var. Şubat ayında aday ve proje tanıtım toplantımızı gerçekleştirip halkımıza her şeyi aktaracağız ve seçimi gerçekten kazanmak istediğimizi göstereceğiz. Gölcük iyiyi hak ediyor ve bunu da gerçekleştirecek olan bizleriz.” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *