Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Atasoy Bilgin: Kocaelispor'u Siyasi Hesaplara Ve Husumetlere Kurban Etmeyeceğiz !

Seçim Yarışında  finale 14 gün kala CHP Kocaeli Büyükşehir Adayı Atasoy Bilgin’in  haftasonu gündeminde   Kocaelispor ve  Körfez spor kulüpleri vardı.

Atasoy Bilgin: Kocaelispor'u Siyasi Hesaplara Ve Husumetlere Kurban Etmeyeceğiz !

Seçim Yarışında  finale 14 gün kala CHP Kocaeli Büyükşehir Adayı Atasoy Bilgin’in  haftasonu gündeminde   Kocaelispor ve  Körfez spor kulüpleri vardı.

Bilgin dün, Kocaelispor'un efsane başkanlarından Bahri Yavuz'u ziyaret ederek, Kocaelispor'un gelecek dönemde nelere ihtiyacı olduğunu ve hangi projelerle Kocaelispor'u layık olduğu yerlere taşıyabileceklerini konuştu. Daha sonra CHP Körfez İlçe Adayı Tayfun Balıkçı ile  Körfez Kulüpler ve Spor Adamları Birliği Başkanı Tarık Gürgen ve yönetimini ziyaret eden Bilgin, ‘’Atatürk'ün dediği gibi, Sporda başarılı olmak için bütün milletçe sporun niteliği ve değerini anlamış olmak, ona kalpten sevgiyle bağlı olmak ve onu vatani görev saymak gerekir." dedi.‘’Halkımıza tüm hizmetleri ulaştırmayı vatani görevimiz sayacağız. Spora teşvik konusunda daima öncü olarak gençlerimizin yaşamaktan mutlu olduğu bir şehir kuracağız’’ diye konuşan Atasoy Bilgin, ‘’Kocaelispor'u siyasi hesaplara ve husumetlere kurban etmeyecek bir yapıya kavuşturacağımız günler gelecek!’’ ifadesini kullandı.

ÖRGÜTLE YEMEK YEDİ

Atasoy Bilgin ve  Kocaeli Milletvekilleri daha sonra CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Hürriyet Kaplan’ın verdiği yemeğe katıldı. Bilgin burada, ‘’Kocaeli için sevgimiz sonsuz; çalışmaya durmadan devam edecek, şehrimizi hep birlikte zirveye taşıyacağız!’’ ifadelerini kullanarak  ‘’Her zaman gururla andığımız İzmit Belediye Başkanımız fatma Kaplan hurriyet ve ekibi tarafından düzenlenen yemekte Kocaeli Milletvekillerimiz Harun Özgür Yıldızlı, Nail Çiler ve Muhip Kanko, İzmit İlçe Başkanımız Gökhan Ercan ile İzmitli muhtarlarımız, azaları ve aileleriyle bir araya geldik. Bu değerli buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’  dedi.

HALKIN ESNAFIN DURUMU İÇLER ACISI !

Halkı tane hesabıyla alışveriş yapmak zorunda bırakan mevcut yönetimi geride bırakmak için ilk adımın onu belediyeden de uzaklaştırmak olduğunu belirten Cumartesi Pazarını gezen, halk ve esnafla sohbet eden   CHP’li Bilgin, ‘’Dayanışmacı ve halkçı belediye ile enflasyonun altında ezilen halkımızın yanında olacağız.’’ dedi. Atasoy Bilgin sözlerini şöyle tamamladı : ‘’Bugün Ramazan'ın bereketiyle Cumartesi Pazarı'nda, Milletvekillerimiz Harun Özgür Yıldızlı ve Muhip Kanko, İzmit İlçe Başkanımız Gökhan Ercan ile tezgahları dolaştık. Bolluk ve bereketin Kocaeli'nin her köşesini sardığı günler de gelecek’’.

ÇAYIROVA'DA TRABZONLULAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ  

CHP Büyükşehir Adayı Atasoy Bilgin, Kocaeli Milletvekilleri Harun Özgür Yıldızlı ve Muhip Kanko, Çayırova İlçe Başkanı Binali Eniş, Darıca Belediye Başkan Adayı Muharrem Gökçe ve meclis üyesi adayları ile Çayırova Trabzonlular Kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Sayın Burhan Beşiroğlu'na ve dernek üyelerine nezaketleri ve misafirperverlikleri için teşekkür eden Bilgin ‘’Kocaeli'yi, tüm vatandaşlarımızın katılımı ile sevginin ve dayanışmanın şehri haline getireceğiz!’’ dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *