Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Asayiş Olaylarını Masaya Yatırdılar

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Toplantı Salonunda gercekleşen toplantıya Asayişten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardimcisi Kaan YIKILMAZ Başkanlığında yapıldı. Asayiş …

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü toplantı  salonunda İlin 2 aylık Asayiş olaylarını değerlendirmeye aldılar. 

Asayişten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kaan Yıkılmaz  başkanlığında gerçekleşen toplantıya Asayiş Şube  Müdürü Ömer Kodal ve 12 ilçe'den toplam ( 22) Polis Merkezi Amiri, ( 12) Suç Araştırma Büro Amiri ile Asayiş, Çocuk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüklerinde görevli Büro Amirlerinin katıldı.

Toplantıda 2018-2019 yılları ile  Ocak ve Şubat aylarının iki aylık Asayiş olayları masaya yatırıldı. Toplantıda birimlerarası koordinasyonun önemine değinen Yıkılmaz, birimlerarası koordinasyonun başarı getireceğini söyledi. Toplantı da il genelinde meydana gelen olayların artış azalış oranları ve sebepleri ile alınan ve alınacak tedbirler, birimlerarası koordinasyon değerlendirmeleri gündeme alındı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *