Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Altunal: Vakit Kaybetmeden Sahaya İneceğiz

Ön seçimden çıkan adayla Körfez Belediyesini kazanacaklarını söyleyen CHP Körfez İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal, “Buradan çıkan adayımızla hemen sahalara ineceğiz. CHP yerel seçimlerde Körfez Belediyesini kazanacak. ” dedi.

Altunal: Vakit Kaybetmeden Sahaya İneceğiz

Ön seçimden çıkan adayla Körfez Belediyesini kazanacaklarını söyleyen CHP Körfez İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal, “Buradan çıkan adayımızla hemen sahalara ineceğiz. CHP yerel seçimlerde Körfez Belediyesini kazanacak.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Körfez ilçenin ön seçimi Çamlıtepe Mahallesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devam ediyor. İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal, sandıktan çıkan ismin yerel seçimlerde Körfez Belediyesini kazanacağını ifade etti.

‘DEMOKRASİ ŞÖLENİ'

Gülseren Solmaz Altunal, yaptığı açıklamada “Ön seçim hayırlı olsun. 2014’ten sonra ilk defa ön seçim yapıyoruz. Burada bir demokrasi şöleni var, heyecanlıyız. İnşallah buradan çıkan sonuçtan sonra hedefimiz adayımızın Körfez Belediyesini kazanması için var gücümüzle çalışmaktır. Adayımızla sahaya ineceğiz ve yere seçimlere hazırlanacağız. CHP 30 yıl sonra Körfez Belediyesini alacak.” şeklinde konuştu.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *