Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ali Yeşildal Doktor Kızını Evlendirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ali Yeşildal, kızı  doktor Emine Büşra Yeşildal'ı evlendirdi. Ömer Tuna Okulu ile Emine Büşra Yeşildal'ın nikâhlarını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kıydı.

Ali Yeşildal Doktor Kızını Evlendirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ali Yeşildal, kızı  doktor Emine Büşra Yeşildal'ı evlendirdi. Ömer Tuna Okulu ile Emine Büşra Yeşildal'ın nikâhlarını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kıydı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Yeşildal’ın kızı  dokyor Emine Büşra Yeşildal ile Ömer Tuna Okulu, Kocaeli Kongre Merkezi’nde kıyılan nikâhla dünya evine girdi. 

AK PARTİ'Lİ KURMAYLAR GENÇ ÇİFTE ŞAHİTLİK ETTİ

Nikâh törenine AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman ve Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Cumhurbaşkanlığı Kamu Görevlileri Etik Kurulu Üyesi İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti MYK Üyesi İlyas Şeker, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Ömer İslamoğlu, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar katıldı.

DUYGU DOLU NİKAH TÖRENİ

Yeşildal ve Okulu ailelerinin özel gününde sevenleri de kendilerini yalnız bırakmadı. Çiftin nikâhı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kıydı, nikâha katılanların pek çoğu nikâh şahidi oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın nikâhı kıyarken zor anlar yaşadı, boğazının düğümlendiğini ifade eden Büyükakın Emine Büşra Yeşildal’ı kendi kızı gibi gördüğünü ifade etti. Çiftin birbirlerini karı koca olarak kabul ettiğine dair ‘Evet’ cevabını alan Tahir Büyükakın aile cüzdanını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi geçmiş dönem Başkanı-Cumhurbaşkanlığı Kamu Görevlileri Etik Kurulu Üyesi İbrahim Karaosmanoğlu’na teslim etti. Karaosmanoğlu ise aile cüzdanını Emine Büşra Yeşildal’a takdim etti. Büyükakın, aile büyükleri ve nikâh şahitleri günün anısına birlikte fotoğraf çektirdi.

DOKTOR ÇİFT LİSE YILLARINDA TANIŞMIŞ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Yeşildal ve Halkla İlişkiler Uzmanı Fatmanur Yeşildal’ın 4 çocuğundan ikincisi olan 23 yaşındaki Emine Büşra Yeşildal ile Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu ve öğretmen Nilgün Okulu’nun 3 çocuğundan birincisi olan 24 yaşındaki Ömer Tuna Okulu dünya evine girdi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezun doktor Emine Büşra Yeşildal ile İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi beşinci sınıf öğrencisi doktor Ömer Tuna Okulu, lisede eğitim gördükleri yıllarda tanıştı. Genç çift hayatlarının geri kalan bölümünü İstanbul’da yaşayarak geçirmeyi planlıyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *