Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ak Partili Vekiller Yönetimi Tebrik Etti

AK Parti Milletvekilleri, il yönetim kurulu toplantısına katılarak yeni yönetime başarılar diledi AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ile Milletvekilleri…

AK Parti Milletvekilleri, il yönetim kurulu toplantısına katılarak yeni yönetime başarılar diledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ile Milletvekilleri İlyas Şeker, Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetim kuruluna 8 Kasım’daki kongre sonrası ilk hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdi. AK Parti i İl Yönetim Kurulu, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını pazartesi günü İzmit Dr. Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda yaptı. Toplantıya Milletvekilleri Av. Emine Zeybek, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz ve Sami Çakır da katıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 8 Kasım’daki 7.Olağan İl Kongresi sonrası yeni yönetim kuruluna gerçekleşen ilk hayırlı olsun ziyaretinde milletvekilleri başarı dileğinde bulundu.

VEKİLLER TEBRİK ETTİ

Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli teşkilatının gücünü bütün Türkiye’nin kabul ettiğini belirterek “Bu teşkilatın başı olarak il başkanımız ve yönetimine başarı diliyorum” dedi. Miletvekili Mehmet Akif Yılmaz, 2023 seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğuna dikkat çekerek “Dünya ve ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor. Bu dönemde AK Parti’nin varlığı, Türkiye için çok daha fazla önem kazandı” dedi. Milletvekili Sami Çakır, “Yeni il yönetim kurulu, bütün teşkilatı kucaklayan ve AK Parti’yi hedeflerine taşıyacak güçtedir. İl Başkanımız ve yeni yönetim kurulunu kutluyorum. Çok işimiz var ama bu kadrolarla inşallah hiç sorun yaşamadan hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

‘BAŞARILARINI HER YERDEN DUYUYORUZ’

Milletvekillerinin ardından konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Av. Emine Zeybek ise “İl kongremizin başarısını her yerde duyuyoruz. Bu da bize gurur veriyor. Türkiye’nin başarısı için durmadan yorulmadan çalışmak zorundayız. Ben İl Başkanımız ve yeni yönetimin bu enerjiye sahip olduğuna inanıyorum. Bizler de yönetim kurulu toplantısına katılarak yeni yönetimimize başarılar diledik” dedi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş de ziyaretlerinden dolayı milletvekillerine teşekkür etti. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *