Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ak Parti Temayül Yoklaması Yapacak!

AK Parti’de perşembe günü saat 21. 00’de bitecek olan aday adaylığı başvurularının ardından Pazar günü teşkilatların aday adayları ile ilgili eğilimlerini almak için genel merkez temayül yoklaması yapacak.

Ak Parti Temayül Yoklaması Yapacak!

AK Parti’de perşembe günü saat 21.00’de bitecek olan aday adaylığı başvurularının ardından Pazar günü teşkilatların aday adayları ile ilgili eğilimlerini almak için genel merkez temayül yoklaması yapacak.

AK Parti’de aday adaylığı başvuruları dün başladı ve Perşembe günü saat 21.00’de sona erecek. Aday adaylığı başvurusunun sona ermesinin ardından il başkanlığı temayül yoklaması için çalışma yapacak. İl Başkanlığı teşkilatların 14 kişilik milletvekilliği aday listesinde kimleri görmek istedikleri sorulacak ve bu dönem ilk kez genel seçimler için temayül yoklaması elektronik ortamda yapılacak. Milletvekilli aday adayları ile ilgili teşkilatların kanaatlerinin alındığı temayül yoklaması AK Parti Genel Merkezi tarafından gönderilecek olan yöneticiler tarafından yapılacak. Pazar günü saat 10.00 ile 17.00 arasında yapılacak temayül yoklamasında her teşkilat üyesi sadece 10 aday adayının ismini yazabilecek. Elektronik ortamda yapılacak olan temayül yoklamasının sonuçları direk genel merkezin sistemine düşecek. Yoklamanın sonuçları açıklanmayacak. AK Parti’de temayül yoklamasında teşkilat üyelerinden kimlerin oy kullanacağı henüz netleşmedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *