Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

100 Kütüphane Hedefine 8 Kaldı!

Okuma Sanatı Kulübü, 100. yılda 100 kütüphane hedefinde 92. kütüphaneyi de açtı. Yeni kütüphane kulüp üyelerinden Şennur Zengin’in annesi adına atfedildi. Okuma Sanatı Kulübü 100.

100 Kütüphane Hedefine 8 Kaldı!

Okuma Sanatı Kulübü, 100. yılda 100 kütüphane hedefinde 92. kütüphaneyi de açtı. Yeni kütüphane kulüp üyelerinden Şennur Zengin’in annesi adına atfedildi.

Okuma Sanatı Kulübü 100. yılda 100 kütüphane hedefi için yoğun bir çalışma sürdürürken aynı günde 2 kütüphane açtı. 92. kütüphanesini (Hacı Melek Gümüş Kütüphanesi) Gazanfer Bilge Sevgi Evi’nde açan Okuma Sanatı Kulübü’nün bu açılışına; Okuma Sanatı Kulübü kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, Okuma Sanatı Kulübü Başkanı Selma Kahraman, Okuma Sanatı Kulübü üyelerinden Ayşegül Babacan, Şennur Zengin ve Şennur Zengin’in kız kardeşleri İlknur Gür, Seda Kara, Derya Gümüş Köksal ve Songül Gümüş katıldı.

MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR

Okuma Sanatı Kulübü, 92. kütüphanesini Karamürsel’de Okuma Sanatı üyelerinden Şennur Zengin’in annesi Hacı Melek Gümüş adına armağan etti. Şennur Zengin’in Okuma Sanatı Kulübü için gösterdiği özverili çalışmalar, ilk anne kütüphanesinin açılışına vesile olması ve 100. yılda 100 kütüphane projesinin fikir annesi olması sebebiyle 92. kütüphane annesi adına armağan edildi. Gazanfer Bilge Sevgi Evi Müdürü Esin Kırbaş, Okuma Sanatı Kulübünün Gazanfer Bilge Sevgi Evleri için art arda yapılan kütüphane açılışları için teşekkür etti. Yapılan kütüphanelerin çocuklar tarafından çok sevildiğini, çocukların burada çok güzel vakit geçirdiklerini belirtti.

‘HEDEFİ TAMAMLAMAYA AZ KALDI’

Okuma Sanatı Kulübü Yeni Dönem Başkanı Selma Kahraman yaptığı konuşmada, “Okuma Sanatı Kulübü olarak kendi ekip arkadaşımızın annesi adına 100. yıla yakışır bir hediye vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şennur Zengin’in Okuma Sanatı Kulübü adına yapmış olduğu tüm çalışmalar çok değerli. Ekip olarak böyle anlamlı hediyeler ile topluma faydalı işler yapmaya devam edeceğiz. 100 kütüphane projesi için tüm çalışmalar tamamlandı. Açılacak olan tüm kütüphaneler belirlendi. Açılış tarihleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. 100. yılda 100 kütüphane projesini bitirdikten sonra yeni dönemde Okuma Sanatı Kulübü olarak çok farklı çalışmalar yapacağız, bu çalışmalara gönüllüleri de davet edeceğiz” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *